skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Hledam doprovod na bi party 23.2

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36034 Odpovědět
    Daniela

      Ahoj hledam doprovod na bi party, je mi jedno ci to bude muz ci zena. Jsem sama Bi. 😁 najdu doprovod?

      #36148 Odpovědět
      Dominik

        Ahoj, rád se připojím, též budu rád za společnost. Kdyžtak kontakt na mě je landom@seznam.cz

        #36134 Odpovědět
        Radim

          Ahoj, rád bych tě na akci doprovodil. Je mi 43 let, jsem VŠ a na SW jsem byl dvakrát.. Že jsem bi jsem zjistil teprve nedávno a opravdu mne láká experimentovat v tomto směru…Můžu poslat fotky postavy…. Jinak jsem asi sympatický chlap se smyslem pro humor, mám rád sex, erotické masaže a rád experimentuji… Budu rád, když budeme moci jít… díky.. Radim

          #36207 Odpovědět
          Daniela

            Ahoj Radime budu rada za tvoji spolecnost 😁 jsem v tomto ohledu ve stejne situaci asi jako ty 😁 zajima te neco o mne?
            Daniela

            #36470 Odpovědět
            B

              <b>Pěkné ráno Danielo, celkem zkušený, s fantazií se rád seznámí.. hledám ženu na pravidelné návštěvy, experimentování. 48/180/78 VŠ</b>

              #36471 Odpovědět
              B

                Pěkné ráno, rád se seznámím, doprovodím. Nějaké zkušenosti mám a nuda se mnou rozhodně není (45/180/78, VŠ )

                #36609 Odpovědět
                Radovan

                  Zdravim

                  jsem Radovan a bydlim v Bavorskem pohranici nedaleko Folmavy. Jsem 58 (187/112) silnejsi a bi jsem o bjevil ve veku 45. Obcas jsem mel i nemel. Na SW party jsem byl a rad bych zase sel. Rad se pridam ikdyz vas bude vice jen bych rad vedel ze se tam setkame pobavime a uvydime jak…

                  Rada

                  #37473 Odpovědět
                  Tereza

                    Ahoj Danielo.

                    Jsem mladá studentka a jsem bi. Co jít na akci společně? 🙂

                    #38280 Odpovědět
                    Daniela

                      Ahoj Terezo,

                      zajdem tedy spolu?

                      Daniela

                      #38464 Odpovědět
                      Martin

                        Ahoj holky,

                        rád se k vám připojím a doprovodim vás. Já 38/185/75. Mám rád elegenci,u žen i u mužů.

                        Martin

                        #45680 Odpovědět
                        Marek

                          Ahoj rád bych se setkal kontakt na mne 739891963

                        Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
                        Odpověď na: Odpověď č. 36609 v Hledam doprovod na bi party 23.2
                        Osobní informace:




                        Back To Top
                        Language