skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Hledám dámský doprovod na mojí úplně první návštěvu

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6891 Odpovědět
    Peter

      Ahoj,

      hledám dámský doprovod na mojí úplně první návštěvu swingers. Jsem mladý (27 let) elegantní muž se štíhlou postavou a dobře vyvinutou ehm p..inteligencí co hledá odvážnou dámu/slečnu co by šla ráda poprvé a nebo mě provedla a ukázala co za tím vším je. Swingers je moje největší touha, ale bohužel ani jedna z mých partnerek nebyla tak odvážná.

      Jsem ochoten poslat fotky, psát si a nebo se klidně seznámit předem ☺️

      Peter

       

      #6896 Odpovědět
      Lucka

        Ahoj, jsem Luca a také bych chtela vyzkoušet se klub, ale zatím jsem nenašla nikoho jako doprovod a sama jsem se neodvážila. Rada bych se seznámila 😊

        #6902 Odpovědět
        Peter

          Ahoj Lucko,

          Tak to bychom mohli jít spolu 🙂

          Napiš mi na mail alfi13@seznam.cz a můžeme se tak propojit .. nechci sem psát insta atd.. to určitě chápeš.

          Budu se těšit.

          Petr

          #6903 Odpovědět
          Štěpán

            Ahoj Luco,

             

            již jsi se domluvila s Petrem??

            Pokud ne, rád bych ti nabídl svůj doprovod :).

            Jsem 23 letý student sportovnější postavy, jež hledá to samé co Ty.

            Co se poznat a domluvit se?

            boogyman512@gmail.com

            #6907 Odpovědět
            Michal

              Ahoj Lucko…pokud budeš chtít, rád ti budu dělat společnost na některou z akcí :). Je mi 32 let, atraktivní muž mladšího vzhledu, štíhlá sportovní postava. Na swingers jsem již párkrát byl, takže tě rád provedu a ukážu ti co a jak :). Jinak můžeš kouknout na můj profil na amateri.cz -mike- anebo napiš rovnou na mail 89mikee@seznam.cz, kde si můžeme vyměnit fotky :).
              Budu se těšit, Michal

              #6909 Odpovědět
              Ivana

                Pamatuji si svoji první návštěvu v klubu, nervozita, očekávání, ale není z čeho být nervózní, po půl hodině jsem už byla ve svém živlu a několik let jsem pravidelnou návštěvnicí, každý týden.  Ať jste single nebo v páru, tak to prostě i při té první návštěvě bude fajn.

                Ivana

                milf-ts@seznam.cz

                #6913 Odpovědět
                Jiří

                  Hezký den přeji,

                  Též bych rád vyzkoušel něco nového, proto hledám dámský doprovod do páru.

                  Nikdy jsem nebyl na swingers.

                  Jsem 35letý pražák, mladšího vzhledu, štíhlé postavy, blond s větším M  🙂

                  Jiří

                   

                   

                Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
                Odpověď na: Odpověď č. 6913 v Hledám dámský doprovod na mojí úplně první návštěvu
                Osobní informace:




                Back To Top
                Language