skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Hledá se muž s velkým M 😉

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6407 Odpovědět
    Soňa

      Ahoj, hledám muže s velkým vybavením (20 cm +). Mám ráda pocit plnosti a také převahu mužů, takže se mi může ozvat i parta kamarádů. Pokud  budou sympatie, tak je možné chodit na akce pravidelně. Jsem baculka s velkým poprsím, veselá a hravá, lehce bi.

      Zájemci pište na sona.ruda@email.cz

      #6437 Odpovědět
      Roman

        Ahoj,šla by jsi se mnou ve st na swingers??R

        #6596 Odpovědět
        Daniel

          Ahoj mám zájem dan

          #6603 Odpovědět
          Soňa

            Ahoj Dane,

            napiš do mailu uvedeném v inzerátu něco více o sobě.

            Díky S.😉

             

            #6620 Odpovědět
            Kajetan

              Hi Sonia, if you want to play my 22 CM long Friend I am available on Sunday for sauna and fun. Send me your contact by mail. Thank you. K

              #6660 Odpovědět
              Jeden amatér

                Ahoj, jsem opravdu hodně vyvinutý a každé ženě to vadí. Kdyby ti nevadil rozměr větší než 25 cm, tak budu moc rád když se mi ozveš. Je mi 39 let.

                #6665 Odpovědět
                Soňa

                  Ahoj,

                  napiš mi více o sobě na mail sona.ruda@email.cz, a pak uvidíme😉. Ale rozměr větší než 25 cm jsem ještě nezažila😲.

                  S.

                  #6667 Odpovědět
                  Slimmy

                    Ahoj Soni Doraz dneska vecer do klubu… urcite se o tebe postarame a zazijes pekny vecer 😉

                    #6669 Odpovědět
                    Michal

                      Ahoaho jmenuji se Michal je mi 30 let mám 21 cm a moswingers se můj nesplněný sen který bych si rád vyzkoušel předtím než založním rodinu moc moc se těším na odpověď tak zdar 😉

                      #6677 Odpovědět
                      Soňa

                        Ahoj,

                        prosím všechny zájemce, ať mi píší na mail sona.ruda@email.cz. Tam se můžeme více rozepsat😉

                        V pátek 22.10. bych chtěla zajít do klubu a užít si pořádný gangbang.

                        Budu se těšit S.

                         

                        #6716 Odpovědět
                        Soňa

                          Ahoj,

                          opravdu se tedy nenajde solidní muž s pěknou velkou výbavou a výdrží, co by dokázal napsat pár vět o sobě na můj mail?

                          Sona.ruda@email.cz

                          Stále doufám v nějaké smysluplné odpovědi.

                          S.

                        Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
                        Odpověď na: Odpověď č. 6669 v Hledá se muž s velkým M 😉
                        Osobní informace:




                        Back To Top
                        Language