skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod na večer KOZATE MILFKY

  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #12363 Odpovědět
    Hanka

      Ahoj,  uvítám kultivovaný doprovod na tento večer 30.7. muže nebo ženu. Klub znám, navštevuji většinou se svojí společností. Z důvodu, že je tam hodně single mužů se mi nechce jít zcela samotné. Já kozatá, plnější postavy.

      #12433 Odpovědět
      Pavel

        Ahoj Hanko. V sobotu se chceme také zúčastnit akce, tak klidně můžeme jít spolu. Pavel a Veronika.

        #12525 Odpovědět
        Roman

          Ahoj, nikdy jsem v klubu nebyl a přemýšlím v blízké době o návštěvě. Jen bych byl radši jít tam s někým kdo už tam byl než sám tak jestli nevadí můžu se přidat. Jsem muž, 21 let, 180cm výška, normální postava..nevím jak to chodí tak radši píšu 😅

          #12542 Odpovědět
          Michal

            Ahoj Hani, velmi rád tě doprovodím. V Bunkru jsem sice ještě nebyl, ale jinak mám už se swingers zkušenosti. Je mi 32 let, jsem z Prahy, pohodář a sympaťák, štíhlé sportovní postavy. Tal když budeš chtít, klidně napiš na 89mikee@seznam.cz. Michal

            #12653 Odpovědět
            Peťan

              Ahoj Hanko jdeme v sobotu s přítelkyní můžeš se přidat .

              #12563 Odpovědět
              Patrik Novický

                Ahoooj….zrovna aj ja sa chystám v sobotu na Párty – kozaté MILFKY….môžem ti robíť kultivovaný doprovod ak by si chcéla. Vymeníme si email ?….alebo čísla ?

                s pozdravom,

                Patrik

                #12553 Odpovědět
                Kurt

                  Pěknej den, Hani.
                  Rád se toho ujmu, možná půjde i kamarádka. Já muž středních let, co prostředí klubu zná. Nenechala jsi kontakt, tak mi napiš a dořešíme.
                  hdmcZAVINACseznam.cz

                  #12754 Odpovědět
                  Jerry

                    Ahoj zlato, moc bych se chtěl seznámit s kozatou my lady.

                    #12771 Odpovědět
                    Hanka

                      Ahoj Pavle a Veroniko…viz odpověď Peťanovi níže,  ráda vás poznám,  pokud bude i nějaká legrace,  tím lépe.

                      Těším se na vás. H

                      #12770 Odpovědět
                      Hanka

                        Ahoj Peťane…super,  můžeme se poznat,  pozdravit….zavtipkovat,  těším se na vás…jsem většinou nepřehlédnutelná,  směju se nahlas a od té doby,  co se slečna,  co tam seděla ve svetru a džínách svlíká do prádla…jsem ta nejvíc oblečená  😀

                        #12775 Odpovědět
                        Hanka

                          Ahoj Romane, děkuji za nabídku. Hele já už jsem dámička v takových těch létech,  co neproniká do života dvacátníků. Obávám se, že bychom si úplně neměli co říct. Jde mi o společnost,  se kterou se nebudu nudit nebo rozpačitě hledat téma k hovoru, než se to tam rozjede:)))

                          Tak se, prosím nezlob,  ale pokud dorazíš,  můžeme se pozdravit. H.

                           

                          #12769 Odpovědět
                          Hanka

                            Patriku,  děkuji za zájem (nechci svůj kontakt uvádět) díky za pochopení,  nicméně se můžeme v klubu pozdravit  😉 H.

                            #12768 Odpovědět
                            Hanka

                              Ahoj Kurte,  máš zprávu:) H.

                              #12779 Odpovědět
                              Hanka

                                Ahoj zlato…no tak pro to něco udělej;)

                                #12767 Odpovědět
                                Hanka

                                  Ahoj Michale,  máš zprávu:) H.

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 23)
                                Odpověď na: Odpověď č. 12769 v Doprovod na večer KOZATE MILFKY
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language