skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod na swingers

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21539 Odpovědět
    Jana

      Jsem dlouhovlasá blondýna 47let,165/57 a ráda bych zašla do swingers clubu.Jsem bisexuální,ráda experimentuju a hledám doprovod.

      #21543 Odpovědět
      Michal

        Ahojky, můžeme jít spolu.  zelenko.michal@gmail.com

        #21593 Odpovědět
        Christophe

          Ahoj Jana,

          Jsem puvodem z Francie a ziju jiz 9 let v Praze, tak, jak vidis, umim celkem dobre cesky a nebude problem se rozumet…mam v planu jet do klubu v ctvrtek 17.11 vecer…nejsem v paru ale rad se seznamim…muzu poslat fotky pres e-mail

          Christophe

          #21655 Odpovědět
          Radovan 58

            Zdravim ra pujdu take jsem 58 bi

            #21678 Odpovědět
            Jana

              Napište mi na email jahnavi45@seznam.cz

              #21841 Odpovědět
              Jarda

                Chtěl bych zítra poprvé navštívit vás klub,ale cítím se nějak nervózní.Nesla se mnou nějaká zena

                #21984 Odpovědět
                Alice & Mr X

                  Hi Jana,

                  We are a Spanish good-lucking swinger couple in the 50’s. We are going to Prague form 24 to 27th november, and we want to go to the club one of those days. We are open to experiment too, so if you want let’s contact.

                  Alice & Mr.X

                  #21986 Odpovědět
                  Alice & Mr X

                    Hi Jana,

                    We are a good-looking spanish swinger couple. We are going to Prague form 24th to 27th of november. We would like to go to the club on ot those nights, She is bicourious. We are in the 50s. If you want we can contact previosuly by email alwaquee@gmail.com

                    #22511 Odpovědět
                    Tomáš

                      Ahoj, jsme pár a hledáme ženu, třeba bychom se mohli setkat a líbilo by se nám to ve třech .-) Jsme z Prahy, čtyřicátníci, normálních postav, on 22 cm/190 cm/95, ona 174, 65, 2 prsa.

                      #22649 Odpovědět
                      Roman

                        Ahoj, pokud půjdeš dnes a nemáš doprovod, rád se přidám. Roman, 41 let. Tel. 773652129

                        #24880 Odpovědět
                        michal

                          ahoj….ozvi se……

                          #25563 Odpovědět
                          Simon

                            Ahoj Jano, jsem 25 lety Zajíček (dnes mam narozeniny), svalnatý, 185cm a take rad experimentuji, hledam zkušenější zenu jako doprovod. Nápis mi na 734466816. Rad Te poznam

                             

                            Simon

                            #25804 Odpovědět
                            Mira

                              Ahoj Jani, jsem tu nový a chtěl bych někdy zajít na některou z akcí. Nevzala by jsi mne sebou. Míra 49let,180, atletická postava. Foto mohu poslat e-mail. Děkuji za odpověď Míra

                            Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
                            Odpověď na: Odpověď č. 22511 v Doprovod na swingers
                            Osobní informace:




                            Back To Top
                            Language