skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod na swingers

  • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5346 Odpovědět
    Venuše

      Ahoj, jsem žena typu Věstonické venuše, 40 let a hledám muže, pár nebo partu lidí, se kterými bych mohla zajít na swingers párty. Jsem bi a mám ráda i lehčí S/M praktiky.

      #5352 Odpovědět
      Michal

        Ahoj, pokud by ti nevadil mladší muž, klidně se můžeme domluvit a zajít společně :)…je mi 30 let, jsem z Prahy, štíhlé/sport postavy.

        Můžeš mi napsat na email 89mikee@seznam.cz

        #5465 Odpovědět
        Jaroslav

          Ahoj. Jsem.lehce dominatni a je.mi 45 let. Rád tě doprovodim

          #5499 Odpovědět
          Venuše

            Ahoj Jaroslave,

            díky za vzkaz, napiš mi, prosím, nějaký kontakt na sebe, nejlépe mailovou adresu. Díky V.

            #5512 Odpovědět
            Roman

              Ahoj

              Rad bych se podíval do tohoto klubu, zatím jsem nikdy na podobné akci nebyl a nemám ani nikoho s kým bych tam šel.

              Napis mi jak to s tebou myslím ti doprovod funguje.

              Díky Roman

               

              #5545 Odpovědět
              Zoran

                Ahoj,tuze rád Tě doprovodím a přiučím novým

                zkušenostem.Je mi 39 let ,180 Cm ,80 kg , m-19

                sportovni postavy a plný chtíče.

                Přeji krásný den.

                Zoran

                #5587 Odpovědět
                Alex

                  Hezký den, přeji….. Bylo by mi velkou ctí, tebe/Vás, doprovázet na tyto velkolepé akce a bude li to k tomu, tak i nějaký ten koitus….😉😛

                  #5591 Odpovědět
                  Vincent

                    Přeji příjemný večer, našel jsem tvůj inzerát teprve nyní. Tak proto odepisuji až dnes. Jakou máš představu? Něco o mne jsem štíhlý padesátník sportovně a kulturně založený. Navrhuji nezávazné setkání. Jak já říkám ukázaná platí a budu se těšit na tvou odpověď. Ahoj Vincent.

                    #5600 Odpovědět
                    Ondra

                      Miluju sm a vse perverzní!!! Jsem velmi pohledný mladik s neobyčejně silnou chutí na netradiční dovadení

                      #5626 Odpovědět
                      Tomáš

                        Ahoj, moc rád se stebou seznámím, jsem ve věku 43let a swith 😊

                        #5637 Odpovědět
                        Honza

                          Ahoj, jsem Honza z Prahy, je mi 42, svobodný, nezadaný, bezdětný, nekouřím …

                        Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
                        Odpověď na: Odpověď č. 5465 v Doprovod na swingers
                        Osobní informace:




                        Back To Top
                        Language