skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod do swingers klubu

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23171 Odpovědět
    Eli

      Ahoj,najdu zde fajn doprovod do swingers klubu?Pátek nebo sobota.Je mi 48,blond,štíhlá.

      Napište mi svůj email,ozvu se.

      #23194 Odpovědět
      Eri

        Ahoj,

        rad te doporvodim. Muzu v patek i v sobotu, ale myslim, ze patek je v Bunkru o neco lepsi. Je mi 43 let, bydlim par minut autem od Prahy a pocitam s tim, ze te odvezu tam i zpet. Muzu ti poslat svoji fotku do mailu.

        Eri

        kc507@proton.me

        #23247 Odpovědět
        Ivo

          <span style=”vertical-align: inherit;”><span style=”vertical-align: inherit;”>Hey Eli!</span></span>

          <span style=”vertical-align: inherit;”><span style=”vertical-align: inherit;”>I am 25, 170/70. </span><span class=”” style=”vertical-align: inherit;”>If you want, write me on ivaylo.krasimirov97@gmail.com</span></span>

          <span style=”vertical-align: inherit;”><span style=”vertical-align: inherit;”>All the best!</span></span>

          #23250 Odpovědět
          Pavel

            Ahoj, ja bych sel v Patek. Sexy kluk 43 let. Mohu Ti poslat i fotky.

             

            ahoj Pavel

            #23255 Odpovědět
            radovan vek 58

              Jsem rada 58/187/112 prijel bych z bavorska napis mam zajem

              #23294 Odpovědět
              Lubomir

                AHoj, je mi 48, 178, 80. Budu v Praze 9. 12., chystám se do Bunkru. Rád pošlu foto. Všechno v pohodě, svobodně a bezpečně. 🙂 TĚším se.

                #23301 Odpovědět
                Eli

                  Mohu poprosit o email?

                  #23585 Odpovědět
                  Roman

                    Ahoj,rád bych zašel taky na swingers a nechci jít sám,co vyrazit někdy spolu,napíšeš???dík,pa Roman

                    #23507 Odpovědět
                    Mirek

                      Ahojky, rad Te doprovodim. Mohu v patek, pokud ti to vyhovuje taky, budu rad.

                       

                      Mireck 37

                      #23594 Odpovědět
                      Lubomir

                        Ahoj, chystám se na párty 9. 12., jaskol@email.cz. Lubomír

                        #23634 Odpovědět
                        Peťan

                          petan.racing@seznam.cz Ahoj zítra budu v klubu jezdím každý víkend mohu být dobrým průvodcem,budu se těšit za případnou odpvěď Peťan.

                          #23678 Odpovědět
                          Eri

                            Opravdu hezka akce, muzu “doporucit”. Dohodli jsme si sraz na konkretnim miste (krizovatce uprostred ulice dlouhe lehce pres trista metru) mezi 19:45 a 20:00, ze mam prijet a zavolat. Prijel jsem v 19:52, zavolal jsem a telefon mimo signal. Poslal jsem mail, cekal jsem do 20:20 a nic.

                            Pokud se chcete projet a pak neplanovane navstivit kamarady, tak je to super :-).

                            To mam z toho, ze neposloucham kamaradku, kdyz mi popisuje s jakymi lidmi se na tomhle foru seznamila.

                            #25465 Odpovědět
                            Dan

                              Ahoj reaguji na tvůj inzerat,rád tě doprovodím.Jsem zkušený šedesátník.A bunkr znám dobře.Náklady hradím přivezu a odvezu.Dan

                              #27888 Odpovědět
                              Michal

                                Ahoj šla by si s 36 ti letým?
                                wtfmarney@gmail.com

                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
                              Odpověď na: Odpověď č. 23301 v Doprovod do swingers klubu
                              Osobní informace:




                              Back To Top
                              Language