skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod :)

  • Toto téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 23)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5944 Odpovědět
    Markéta

      Ahoj, jsem slečna 28 let a už strašně dlouho mě láká nějaká takováhle párty. Zkušenosti s ní nemám, tak bych ráda brala nějakej doprovod a ukázal mi jak to tam vše chodí. Je jedno, jestli to bude žena/ muž  nebo pár. 🙂

      #5959 Odpovědět
      Tom & Lilly

        Hi Marketa,

        We are a couple and we visit the club on a regukar basis. If you like you can come with us on 09.July 2021. (Friday). We can show you how it works. You can have just drinks and enjoy the club without committing to anything. It’s all up to you. It’s easier and less intimidating if you go there the first time with someone. You are welcome to join us.

        T&L

        #5960 Odpovědět
        Michal

          Ahoj Markéto,

          moc rád tě doprovodím na nějakou párty. Na swingers jsem již párkrát byl a dost se mi to zalíbilo. Až to zkusíš, uvidíš, že ani ty nebudeš litovat ;).
          Jinak je mi 31 let, jsem z Prahy, pohledný sympaťák štíhlé sportovní postavy. Když budeš mít zájem, klidně napiš na můj email 89mikee@seznam.cz nebo na amateri.cz profil -mike-.
          Budu se těšit ;),
          Michal

          #5961 Odpovědět
          Petr

            Ahoj a nechceš jít dnes?

            #5963 Odpovědět
            Petr

              Ahoj, moc rad te doprovodim. Petr

              #5966 Odpovědět
              Tereza

                Ahoj, kdysi jsem chodila na swingers ve starých prostorech na p-1. Teď by jsem ráda vyrazila po letech znovu. Žena 32/174  pár nebo nějaký muž v podobném věku co  mě porovede??  Mám výjimečně volno a chci si ho uzit na 100%. Děkuji Tereza

                #5968 Odpovědět
                Martin

                  Ahoj, mně je 26 a taky mě to už delší dobu láká. Nechceš jít spolu? 🙂 Jestli jo, jaký si vyměníme kontakty?

                  #5967 Odpovědět
                  Martin

                    Ahoj rad te tam doprovodim je mi 32 vyssi postava vice na emailu koivu2683@seznam.cz

                    #5979 Odpovědět
                    Michal

                      No holky, zájemců máte dost, teď už si jen mezi námi vybrat 😉.

                      #5982 Odpovědět
                      Honza

                        Ahoj Terezo,

                        taky jsem chodil do starého Bunkru v Praze 1 a byl jsem i v novém prostoru, tedy před Covidem. Dnes mám také vyjímečně volno a taky bych si ho rád do sytosti užil.

                        Pojďme spolu!

                        Honza 43 let, 183 cm, 70 kg (hp30@email.cz)

                        #5983 Odpovědět
                        Mirek

                          Ahoj Terez moc rad se pridam a budu delat doprovod.

                          #6000 Odpovědět
                          Jan

                            Ahoj Terezo, napiš mi na 777936600, díky … Honza

                            #5997 Odpovědět
                            Jan

                              Ahoj Markéto, jsem Honza z Prahy, je mi 42, svobodný, nezadaný, bezdětný, nekouřím … Napíšete mi?

                              #5994 Odpovědět
                              Jan

                                Ahoj Terezo, jsem Honza z Prahy, je mi 42, svobodný, nezadaný, bezdětný, nekouřím …

                                #5993 Odpovědět
                                Jan

                                  Ahoj, jsem Honza z Prahy, je mi 42, svobodný, nezadaný, bezdětný, nekouřím …

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 23)
                                Odpověď na: Odpověď č. 5997 v Doprovod :)
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language