skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5693 Odpovědět
    Mia

      Ahoj, nasel by se nějaký muž, který by mi mohl seznamit s tím jak sw probíhají? Láká mě návštěva sw, ale nikdy jsem nebyla. Já 35/174, hezká  dlouhovlaska

      #5698 Odpovědět
      Ondra

        Ahoj. Jmenuji se Ondra a je mi 32 let. Také se chystám na svou první návštěvu sw klubu. Nechceš vyrazit sopečné? Ozvi se na email drainsoul66@gmail.com. Těším se, Ondra 

        #5697 Odpovědět
        Petr

          Ahoj kočko. Velice rád tě poznám i osobně tě provprovedu v clubu. Napiš mi na můj  email. : pepetrbazos@email.cz

          #5702 Odpovědět
          Mila

            Ahoj Mio, rád bych tě do klubu doprovodil. Jsem 34 letý blonďák sportovní postavy. V klubu jsem už několik byl, tak teď rád provedu ja jak to tam chodí. Nemusíš se bát, jet tam fajn prostředí a v pohodě lidi.

            #5708 Odpovědět
            Radek

              Ahoj, přemýšlím taky 🙂 klidně napiš. sikil@post.cz (pošlu i fotku jestli chceš:) ) Já 33 let 190 cm.

              #5707 Odpovědět
              Michal

                Ahoj Mio, velmi rád ti povím vše o tom, jak to probíhá :). Na swingers jsem byl zatím jen párkrát, ale nějaké zkušenosti už předat mohu. A pokud budou vzájemné sympatie, klidně můžeme zajít spolu. Je mi 31 let, jsem z Prahy.
                Tak když budeš chtít, ozvi se buď na mail 89mikee@seznam.cz anebo na profil -Mike- na amateri.cz :).
                Hezký den,
                Michal

                #5718 Odpovědět
                Pavel

                  Ahoj Mio, rád bych tě doprovodil na SW párty. Jsem Pavel, je mi 33 let.tmavé hnědé vlasy, hnědé oči.  Na několika akcích v Bunkru jsem již byl a bylo to super. Mám rád obecně wellness, hudbu, rád se bavím s lidmi. Napiš mi na email, jestli bys se mnou chtěla jít. 11554321@seznam.cz Budu se těšit 🙂

                  #5731 Odpovědět
                  Martin

                    Ahoj Mio,

                    moc rád se s tebou sejdu, a domluvíme, kdy by se nam to hodilo.

                    Napiš mi na mail : jamaj2@centrum.cz

                    Moc se na tebe těším!!

                    Martin

                    #5732 Odpovědět
                    Martin

                      ahoj Mio,

                      moc rád tě poznám, na sw jsem už byl, tak si to můžeme společně užít!!

                      Napiš mi na mail: jamaj2@centrum.cz a vše další domluvíme!!

                      Těším se na tebe!

                      Martin

                      #5776 Odpovědět
                      Pavel

                        Ahoj. Hledas jeste? Fotky mam na amatery.com nick kluk129   Pavel

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      Odpověď na: Odpověď č. 5697 v Doprovod
                      Osobní informace:




                      Back To Top
                      Language