skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod 2.7.

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5885 Odpovědět
    El

      Ahoj,

      Chystám se tento pátek 2.7. na první swinger akci ve svém životě a byla bych moc ráda, kdyby se našel pár anebo muž, který by mě na ni doprovodil.

      El, 33

      #5892 Odpovědět
      Jacob

        ahoj je mi 35 zasel bych stebou nevahej se mi ozvat a muzem si preposlat foto pro souhlas a popovidat si predem.

        #5891 Odpovědět
        Vlastimil Rys

          Ahoj rád tě v pátek doprovodím budu se velmi těšit telefon je 603 341 382 ozvi se domluvíme se

          #5902 Odpovědět
          El

            Napiš mi v Telegram (username HZa825) anebo nech na sebe číslo, prosím

            #5903 Odpovědět
            Michal

              Ahoj, El, rád tě v pátek doprovodím ;), na swingers jsem již byl a rád ti vše ukážu ;). Je mi 31 let, jsem pohledný sympaťák štíhlé sportovní postavy. Kdyžtak mi napiš na mail 89mikee@seznam.cz anebo na amateri.cz , profil -mike-
              Budu se těšit,
              Michal

              #5910 Odpovědět
              Miloslav

                Ahoj El rád bych tě zasvětil do kouzla swingers. Pokud máš zájem tak mi dej vědět na 607 888 838

                Budu se těšit Míla 34 let

                 

                #5911 Odpovědět
                Míša

                  Ahoj,
                  jdeme s přítelem v sobotu kdyby jsi se chtěla přidat. Pokud máš chuť písni na e-mail a domluvíme se.

                  Já 32 let, přítel 37 let.

                  Míša

                   

                  #5927 Odpovědět
                  Jakub

                    Ahoj ja kluk 27 a taky jsem jeste nikdy nebyl na SW , tak kdybys mela zajem se mnou jit, urcite dej vedet! 🙂

                    #5933 Odpovědět
                    Dali

                      Hi

                      My name Dali 35

                      I’m going today for the club when you like a cake time and enjoy Come lie down in our pool or warm up in the sauna.

                      and you can have some drink together

                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
                    Odpověď na: Odpověď č. 5903 v Doprovod 2.7.
                    Osobní informace:




                    Back To Top
                    Language