skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6292 Odpovědět
    Tereza

      Ahoj, hledám doprovod na dnešní večer. Dříve jsem do klubu chodila, ale to sídlil na Praze 1. Teď by se mi hodil nějaký průvodce 😊 Já 32let stihla. Někdo fajn, kdo by mě dnes zabavil??

      #6294 Odpovědět
      Michal

        Ahoj Terko, napiš na 89mikee@seznam.cz anebo amateri.cz profil -mike- (včetně pomlček). Rád se s tebou domluvím a nemusí to být jen na dnešní večer. Rád bych našel nějaký stálý doprovod na pravidelné návštěvy swingers 😉.

        Jinak je mi 31 let, jsem z Prahy, sympaťák štíhlé sportovní postavy, se swingers už mám nějaké zkušenosti.

        Budu se těšit na Tvou zprávu.

        Michal

        #6296 Odpovědět
        petr

          Ahoj Terezo,
          také jsem chodil na Prahu 1 (a i do dalších pražských klubů…).
          Budeš-li chtít, pak Tě vyzvednu – nebo se sejdeme u klubu – a vrátím.
          Hezké odpoledne,
          Petr
          46/188/92, mail xortx@seznam.cz

          #6301 Odpovědět
          Martin

            Ahoj Terezko, pokud ještě váháš, nebo vybíráš, ozvi se na: taxim@seznam.cz a domluvíme se. Martin

            #6300 Odpovědět
            Martin

              Ahoj Terezko, pokud váháš, nebo ještě vybíráš, rád se s tebou dnes sejdu a zajdeme tam společně. Piš na: taxim@seznam.cz, vyměníme kontakty a domluvíme se. Za chvíli to začíná 😉

              #6321 Odpovědět
              Peťan

                Ahoj Terezko Byl jsem v klubu s Tebou ,ale Christian si nevzal na tebe kontakt kdy se uvidíme příště říkala si že za 14 dní tak doufám že to vyjde.

                #6322 Odpovědět
                Peťan

                  Klidně se ozvy na email Petr

                  #6326 Odpovědět
                  Michal

                    Ahoj Terko, já zase nebyl na Praze 1 ale tady už několikrát a rád Tě provedu, dnes jdu určitě tak jako tak, takže rád zajdu s Tebou a provedu Tě… Napiš a email pak whatsapp a hovor ať víš že to myslím vážně. Měj krásný den a zatím

                    #6340 Odpovědět
                    Tereza

                      Ahoj, v klubu to bylo super, ale bohužel nevím jestli budu mít v dohledné době možnost dorazit. Pokud ano, určitě dám vědět 😉

                      #6330 Odpovědět
                      Lukáš

                        Ahoj Terko, kdybys chtela me jako doprovod, rad s tebou zajdu. Ista: lukas.lukynno

                        #6359 Odpovědět
                        Peťan

                          Ahojky tak se ozvy když budeš mít cestu do Prahy,byl to fakt hezký večer s Tebou.

                          muj email petan.racing@seznam.cz

                          #6361 Odpovědět
                          Martin

                            Ahoj ještě hledáš doprovod

                            #6589 Odpovědět
                            mazzzil

                              Ahoj Terko,

                              mám návrh, ale nevím, zda jsi odvážná a líbí se Ti zvrhlé experimenty? Pokud ano, napiš mi prosím.  Alex, 37 let.  mazzzil@seznam.cz

                              #6608 Odpovědět
                              Alex

                                Čus Terko až budeš chtít vyrazit dej vědět,vyzvednu Tě.Alex

                                tedy61@email.cz

                                #6782 Odpovědět
                                Peťan

                                  Ahoj Terezko nepřijedeš v sobotu do klubu 30,11 ??

                                Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
                                Odpověď na: Odpověď č. 6321 v Doprovod
                                Osobní informace:




                                Back To Top
                                Language