skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprovod 16.2., 23.2. 24.2

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37182 Odpovědět
    Roman

      Stálá dnešní akce za to ? Celkem mě mrzí,že jsem dnes nemohl dojít tak snad si to vynahradím 24.

      Touto cestou hledám dominantní ženu co se toho nebojí a klidně mě na obojku odvleče do Glory.

      Na 16. a 23.  Hledám ženu co nemá s kým jít , případě muže (nejlépe) aktiv ať si pak můžeme společně užít.

      Aktiva z toho důvodu protože já jsem jen pas.

      S mužem jsem byl  tak 3x v roli pas měnit to nebudu nechci ani zkoušet roli akt. Samozřejmě že v roli pas jsou nenaplněné touhy 2 a více muži atd.. ale postupně

      Klidně se může ozvat i pár.  Rád budou hračkou sa posloužim:) či něco už společně vymyslíme. Jsem sub, ale dokáží být i dom.

      Já muž 34 let střední postava pohodový někdy až upovídaný otevřen všemu až na akt MM 🙂

      Tudíž pokud by se dneska nějaký akt jedinec  já rozhodně budu nemám co večer v plánu tak můžeme dát večer sraz v klubu a něco podniknout. Když už dnes tak alespoň 2 to mi splníte sen a chuť sukat celý večer. 2 a více mega pochvala a odměna ode mě;) mega přání je jednou 5:) takže když už by někdo dnes spal tak nejlépe sebou akt kámoše:)

       

       

       

       

      #37240 Odpovědět
      Evik

        Ahoj sube ráda se tě újmu 24 na 90% i 23 za předpokladu že ses již s někým nedomluvil. Pokud tam dnes budeš tak bych tě došla potrápit a užít si i dnes.

        #37253 Odpovědět
        Roman

          Paráda napiš na marketinganabor@seznam.cz a tam už to probereme

        Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
        Odpověď na: Odpověď č. 37253 v Doprovod 16.2., 23.2. 24.2
        Osobní informace:




        Back To Top
        Language