skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Doprod na první návštěvu

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20473 Odpovědět
    Jirka

      Ahoj, najde se zde milá dáma, či pár,který mě doprovodí poprvé do klubu? Chci zažít krásný zážitek. Někdy začátkem listopadu. Jsem sportovní postavy, 56 let, mladšího vzhledu. Předem moc děkuji.  🙂

      #20608 Odpovědět
      Liof

        Ahoj.

        Jdeme s paní 4.11. a rád bych….. nenápadně, aby se někdo přidal…chceš?

        #20668 Odpovědět
        Silin

          Ahojik rada bych také návštěvu takového clubu ale netroufám si sama . Já 54/161/85 delší  blond vlas .

          #20985 Odpovědět
          Mira

            Ahoj rád s tebou půjdu. Napiš na stir90@seznam.cz

            #21021 Odpovědět
            Ajag

              Ahoj, to je moje dlouhe prani – blondynka. Ja jsem byvaly blondak, tedy vlasy mam, ale trochu ztmavly. A taky trochu strniste. Dlouho jsem na sw nebyl, nekolik let, partnerka se odstehovala, a taky nebyla blond. V tomto klubu to neznam, muzeme objevovat spolu, ja byl nekolikrat v Lublanske. Co treba ve stredu 16.11.? Nejaka sklenka vina predtim na otukani?

              Napis na ajag@atlas.cz, domluvime se, vsak nekousu 🙂

              Ahoj

              #21025 Odpovědět
              Ajag

                Blondyna? Uzasny, to je me dlouhodobe prani. Byl jsem parkrat v Lublanske, pak se partnerka odstehovala a ja se vrhnul do jinych konicku… Ale nejak se ta miza vraci, asi JARO? Nejakou sklenku vina pred tim nekde na otukani? U Labute?

                Napis mi prosim na ajag@atlas.cz a domluvime se, ahoj

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              Odpověď na: Odpověď č. 20608 v Doprod na první návštěvu
              Osobní informace:




              Back To Top
              Language