skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka club visit 17 August

  • Toto téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #13563 Odpovědět
    MadBabe

      google překladač – omlouvám se
      Takže milí pánové a chtivé bohyně.

      Svůj první gangbang jsem měl v klubu 28. července. Miloval jsem záhadu dobrodružných setkání s cizími lidmi

      Mám seznam přání pro svou příští návštěvu: rád bych přidal BBC k zážitku, nestyďte se. Nebyl jsem se ženou, takže chci, aby se ke mně přidala nádherná bohyně! a samozřejmě většina žen sní o tom, že všechny díry budou vyplněny současně.

      Nerad bych starší než 55, ale obecně preferuji mnohem mladší muže (je mi 50)

      Vrátím se 17. srpna, tak doufám, že se tam se mnou přidáte.

      Mluvím jen anglicky a německy, ale jakmile jsem se namazal a vy jste “zabalili”, myslím, že na jazyku nezáleží.

      #13727 Odpovědět
      Martin

        Hi, I would like you to answer me. I am 45 y.o. man, good looking.

        Pls write at  platon.martin@gmail.com

        #13991 Odpovědět
        Phil

          Hello,

           

          Male, 44, athletic, good looking, English speaking. I could join you on that day if you like. You can email me at philprg_123@protonmail.com

          #15831 Odpovědět
          Vincent

            Hello,

             

            why don’t you contact me and  we see if feeling is there. Email: viagluck@outlook.com

            kisses

          Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
          Odpověď na: Odpověď č. 13727 v club visit 17 August
          Osobní informace:




          Back To Top
          Language