skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Chlapský doprovod – pátek, 20. 5. 2022

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7723 Odpovědět
    Iva

      Najdu galantního, dominantněji laděného muže na tento pátek, ke společné návštěvě klubu a který se o mě postará?

      Já rozvedená blond, 42/164/64, větší prsa.

      Ty ideálně 180/35+ a nekuřák. To je pro mě naprosto zásadní věc.

      Předchozí setkání někde na drinku nutností, naslepo opravdu nikam nepůjdu.

      Těším se.

      Iva (statecna80@seznam.cz)

      #7733 Odpovědět
      Mauro

        Ahoj Iva, těší mě, že jsem se s tebou seznámila. Je mi 40 let, měřím 193 cm a nekouřím. Mám zájem se sejít na skleničku, pokud jsi pro. Bydlím v Praze, ale nemluvím češtinou.

        #7744 Odpovědět
        Luis

          Ahoj chtěl bych se ti představit a nabídnout se jako galantni společník na úrovni. Jsem 42 let 192cm sympaťák modré oči hnědé vlasy nekuřák. Prosím ozvi se mi a pošlu ti mou fotografií a mužem se poznat. Luis

          #7750 Odpovědět
          leoš

            ahoj, normální chlap, 178cm 78 kg, krátké vlasy 55let a nekuřák.Nejsem z Prahy .Vybrala by sis mě? Stihli bychom to?:)

            #7763 Odpovědět
            Martin

              Ahoj rad bych te pozval na kafe ktery jiny den a potom na party je moznost i milenecky vztah, je mi 42 let aktivne sport , 195 cm , cerne vlasy dekuji za odpoved whatsapp 722 536 314

              #7782 Odpovědět
              Honza

                Ahoj doufám že už to není pozdě tady Honza 36 kdybys chtěla můžeme spolu někam zajít a pokecat

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              Odpověď na: Chlapský doprovod – pátek, 20. 5. 2022
              Osobní informace:




              Back To Top
              Language