skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Bisexualni nymfomanka hleda

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #15135 Odpovědět
    Nehubena

      Hezký den, nějak už to není ono chodit samotná:). Jsem baculata, bisexualni nymfomanka. Rada bych k sobě našla někoho na všechno možné společně v klubu i mimo klub:). Ideálně 30 – 40 a vysoký.

      #15168 Odpovědět
      Chlapský doprovod – pátek 20. 5.

        Ahoj, jeden 38 volný chlap, 192 cm se hlásí. Zkušenosti se SW mám, doma mě nikdo nečeká, jsem rozvedený a čas si plánuji sám jak potřebuji.Co takhle první vyměnit civilní fotku a víc se uvidí? Dej mi email, klidně pošlu první. Nemám se za co stydět. P.

        Můj email: p.majitel@gmail.com

        #15256 Odpovědět
        Marcel

          Ahoj sice nejsem vysoký je mi 39 let a rád bych s tebou šel na akci do SW klubu  Jestli chceš můžeme si vyměnit foto ahoj Marcel

          #15499 Odpovědět
          Dva kluci

            Ahojky, hledam s kamosem 38 a 40 let holku na intimni schuzky spolecne, nebo oddelene. Vymenime si par radku? Treba neco vymyslime. Se Swingers party zatim zkusenosti nemame. Pa :-*

            #16611 Odpovědět
            Marek

              Ahoj mé jméno je Marek. Moc rád bych zašel dnes do klubu. Přijel jsem po delší době z Německa a rád bych něco podnikl. S pozdravem Marek

              #20264 Odpovědět
              Jan Kalač

                Dobrý den, jsem Honza z Prahy, 43, nezadaný, svobodný, bezdětný, nekouřím … 777936600

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              Odpověď na: Odpověď č. 15256 v Bisexualni nymfomanka hleda
              Osobní informace:




              Back To Top
              Language