skip to Main Content

Forums Fóra Obecná diskuze o klubu Bisexualita v klubu

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19479 Odpovědět
    Matěj

      Ahoj už dlouho si pohrávám s myšlenkou jestli k vám zajít a strávit příjemné chvíle ale vrtá mi v hlavě jedna myšlenka.

      Když jsem Bi a měl bych zájem i o může z pozice pasiva případně poznat něco nového se ženou nebo ve větším počtu různých pohlaví je váš klub místo pro mě ?

      Rád bych se nechal mrd…. nebo moc rád kouřil ale nevím zdali je toto žádoucí u vás v klubu…

      #33251 Odpovědět
      David

        Tohle by mne taky zajímalo… Já rád kouřím, takže by mne lákalo třeba kouřit chlapa společně s jeho partnerkou. Nebo ji lízat poté, co jí on vystříká.

        #33659 Odpovědět
        Martin

          Ahoj Davide.

          Nezajdeme někdy společně do klubu? Jsem taky bi. Můžeme společně pokouřit, pak si dát nějakou kundičku a užít si večer.

          #33894 Odpovědět
          David

            Ahoj Martine. Pokud nejsou překážkou moje míry 36/178/130, moc rád Tě poznám.

            #35091 Odpovědět
            Pavlik

              Ahoj Davide a Martine

              take bych s Vami sel do toho😂

              Pavel

              #35417 Odpovědět
              Martin

                Ahoj Pavle,

                napiš na MartinJakub@seznam.cz

                M.

                #45568 Odpovědět
                Jirka

                  Ahoj Pavle, Martine a Davide,

                   

                  taky bych se k Vám rád někdy přidal. 😀

                  #45589 Odpovědět
                  Tom

                    Ahoj, klidne bych zasel ted 18.5. Kdyby nas bylo vic bylo by to zajimavejsi aspon 🙂

                    #47602 Odpovědět
                    Anita

                      Jsme pár a rádi by jsme mezi sebe bi kluka. 🙂

                      #48384 Odpovědět
                      Andrea

                        Pokud by se nasel par s nim bi pro pohlednou sexy TV holku, feminni, upravenou, nehtiky, sexy pradlo, liceni, komplet hladounka vyholena, 38 let 169 cm 58 kg dole 17/4, rada se pridam ma akci, fota rada zaslu, muj kontakt andreanm@seznam.cz

                      Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
                      Odpověď na: Odpověď č. 33894 v Bisexualita v klubu
                      Osobní informace:




                      Back To Top
                      Language