skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Bi párty

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #7296 Odpovědět
    Martin

      Mladý kluk hledá učitelku sexu na čtvrteční bi party (17. 2.). Moje představa jít společně v elegantním společenském oblečení a pěkně si to tam užít.

      #7306 Odpovědět
      Nikolka_trans

        Ahojky Martine,

        jsem štíhlá trans holka, která zbožňuje sexy prádýlko, punčošky, podvazky, šatičky a boty na vysokém podpatku. Pokud bys měl zájem poznat něco nového, tak budu moc ráda tvou učitelkou. Pošli mi svůj e-mail a já ti pošlu nějaké fotky, abys měl představu. Moc ráda si obléknu sexy společenské šaty, nalakuji nehty, hezky se namaluji a pod šaty si vezmu korzet s podvazky, černé punčošky a na nohy sandálky na podpatku:-* Kdybys neměl zájem, tak ale určitě přijdu sama.:-)

        #7318 Odpovědět
        Ondra

          Ahoj , nevím jestli se Martin ozval ale pokud ne já bych měl velký zájem se s tebou Nikolko seznámit a jít na akci možná že se tam beztak potkame ale proč se rovnou nedomluvit kdyžtak napiš  😛

          #7320 Odpovědět
          Ondra
            #7506 Odpovědět
            Eleanor

              Ahoj nebyla jsi včera na party? Moc jsi se mi líbila rad bych s tebou šel na Bi party a poznal tě blíž.

            Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
            Odpověď na: Odpověď č. 7306 v Bi párty
            Osobní informace:




            Back To Top
            Language