skip to Main Content

Forums Fóra Seznamka Baculata bisex nymfomanka

  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla .
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8122 Odpovědět
    Nehubena

      Hezký den, ráda bych v pátek 10.6. navštívila klub, ale nechce se mi samotné. Našel by se vysoký sympaťák kolem 30 – 38, který by šel se mnou?

      Jsem blondata, modrooka baculka, 30+, sexuálně založená, bisexualni a dost submisivni.

      Rada bych v týdnu zašla na kafe, do kina a trochu se před patkem seznámila.

      P.S: jednorázová záležitost to rozhodně být nemusí:).

      Napiš a uvidime 😉

      #8127 Odpovědět
      Petr

        Ahoj . Rad bych Te doprovodil. Petr 48 178 cm.a.jsem sportivni postavy. I to kafe bych si rád dal  🙂 😀

        #8153 Odpovědět
        Houdic

          Ahoj, já bych se k tobě rád přidal. Je mi 28, jsem sportovně založený, leč hobeny. Vždycky jsem měl rád kontrast – hubený x Vaculka hlavně v lízání a facesittingu. Mám 186 cm a 75 kg, pokud jsem tě zaujal, napiš mi na tvojemama19@email.cz. rád se s tebou uvidím

           

          #8193 Odpovědět
          Pepa

            Ahoj, také přijdeme 10.6. s partnerkou do klubu, on 49, ona 40, tak kdyby si se chtěla (a tvůj případný partner také) s námi seznámit, můžeme v klubu dát řeč, a v připadě sympatií i něco více….

            #8323 Odpovědět
            Martin

              Ahoj tady martin 196cm 33,napis rad se sejdu i v ttydnu jsem dominantni

              #8367 Odpovědět
              Nehubena

                Martine, pošli kontakt.

                #8345 Odpovědět
                Honza

                  Ahoj tady Honza ještě jsem nebyl ale vezmi bych zašel mohli by jsme spolu je mi 36 měřím 188 cm a váha 90 kg dík za odpověď neuzil.jan1985@gmail.com

                  #8343 Odpovědět
                  Nehubena

                    Martine, napiš mi na andulkasafarova@centrum.cz a můžeme se domluvit.

                    #8315 Odpovědět
                    Mira

                      Ahoj rad te poznam.

                      #8679 Odpovědět
                      Máří

                        Petře (48),

                        ozvi se prosím na Mar.hon@email.cz

                        Děkuji.

                        #9735 Odpovědět
                        Martin

                          Ahoj kočko jenom jsem se chtěl zeptat jestli náhodou nemáš zájem o samotného muze Martin z Prahy pokud by jsi chtěla tak můžeš napsat SMS na toto číslo a třeba se domluvíme a něco podnikneme 739113150

                          #16580 Odpovědět
                          Radovan

                            mozna se ozves sel bych mam rad baculky ale jsem teda starsi napis mail

                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
                          Odpověď na: Odpověď č. 8193 v Baculata bisex nymfomanka
                          Osobní informace:




                          Back To Top
                          Language