Ahojky , hledám slečnu na zítra 15.5 . Jedu pracovně do Prahy tak mne napadlo, ze bych zašel za kulturou města . Tak bych rad kdybych mel doprovod . Jestli by chtěl par mladého sympaťáka 😃😉. Dekuji za odpovědi ☺️😉 hezký dny
Autor
Příspěvky
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)